Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Producenci

Zaprawki lakiernicze to produkty dedykowane głównie do drobnych poprawek lakierniczych na wszystkich powierzchniach karoserii. Najczęściej używane są do naprawy ubytków w powłoce lakierniczej takich jak odpryski czy drobne rysy. Uszkodzenia takie nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale mogą być i najczęściej są ogniskami korozji, które niezabezpieczone mogą powodować w przyszłości rozległe uszkodzenia karoserii.

Bogata oferta kolorystyczna zaprawek jak i różnorodność zestawów naprawczych pozwalają na dobór odpowiedniego produktu w zależności od rodzaju uszkodzenia z jakim mamy do czynienia. Łatwość aplikacji i przejrzysta instrukcja obsługi dołączana do każdego zestawu pozwala na sprawną i bezproblemową naprawę.

Zaprawki lakiernicze przygotowywane zostają na bieżąco przez kolorystę w oparciu o indywidualny dla każdego pojazdu kod koloru. Informację  o tym, gdzie szukać kodu koloru swojego samochodu znajdziesz na naszym blogu: https://www.dlalakierni.pl/jak-prawidlowo-zamowic-lakier-samochodowy-lub-zaprawke-lakiernicza-on-line. Zdarz się również, że zaprawki przygotowywane są w oparciu o dostarczony przez klienta element karoserii. Nie jest dla nas wyzwaniem przygotowanie koloru skrojonego na miarę! Duża paleta kolorów systemu Nexa Autocolor i Quickline pozwala na precyzyjne dobranie lakieru do każdego koloru nadwozia. Zaprawki do nowszego typu samochodów przygotowywane są najczęściej w bazie. Oznacza to, że trzeba pokryć je lakierem bezbarwnym. Lakier bazowy w tym przypadku stanowi jedynie bazę kolorystyczną do zamaskowania odprysku, czy zarysowania; lakier bezbarwny natomiast nadaje połysk powłoce i zabezpiecza ją przed czynnikami zewnętrznymi. Idealne rozwiązanie w przypadku gdy nasza zaprawka jest lakierem bazowym to zakup Zestawu zaprawkowego MINI. W zestawie tym otrzymujemy komplet produktów: lakier bazowy i lakier bezbarwny z utwardzaczem. W przypadku, gdy na elemencie karoserii pod drobnymi odpryskami zauważalne są ogniska rdzy należy przed aplikacją koloru usunąć i oczyścić element z rdzawego nalotu. Specjalnie dla tego typu zastosowań powstał Zestaw zaprawkowy MAX. Jest to komplet niezbędnych i sprawdzonych produktów, które w zupełności wystarczą do usunięcia niewielkich ognisk rdzy, zabezpieczenia powierzchni oraz aplikacji koloru. Cena pojedynczego lakieru zaprawkowego obejmuje wszystkie rodzaje lakierów samochodowych: akryl, metalik, perła.  Wszystkie zaprawki  dostarczane są w buteleczkach o pojemności 50 ml z dołączonym pędzelkiem oraz dwoma patyczkami zaprawkowymi, przeznaczonymi do bardziej precyzyjnych aplikacji. Wybierając nasz produkt dołączysz do grona kilku tysięcy zadowolonych klientów !

Zestaw pędzelków zaprawkowych 12 szt Troton Zestaw pędzelków zaprawkowych 12 szt Troton
Producent: TROTON
Cena brutto: 8,78 zł (netto: 7,14 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium