DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 599ZŁ
ZAKUPY BEZ REJESTRACJI
14 DNI na zwrot
WYSYŁKA DO 48H
Opcje przeglądania
Producenci

Zaprawki lakiernicze to produkty dedykowane głównie do drobnych poprawek lakierniczych na wszystkich powierzchniach karoserii. Najczęściej używane są do naprawy ubytków w powłoce lakierniczej takich jak odpryski czy drobne rysy. Uszkodzenia takie nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale mogą być i najczęściej są ogniskami korozji, które niezabezpieczone mogą powodować w przyszłości rozległe uszkodzenia karoserii.

Bogata oferta kolorystyczna zaprawek jak i różnorodność zestawów naprawczych pozwalają na dobór odpowiedniego produktu w zależności od rodzaju uszkodzenia z jakim mamy do czynienia. Łatwość aplikacji i przejrzysta instrukcja obsługi dołączana do każdego zestawu pozwala na sprawną i bezproblemową naprawę.

Zaprawki lakiernicze przygotowywane zostają na bieżąco przez kolorystę w oparciu o indywidualny dla każdego pojazdu kod koloru. Informację  o tym, gdzie szukać kodu koloru swojego samochodu znajdziesz na naszym blogu: https://www.dlalakierni.pl/jak-prawidlowo-zamowic-lakier-samochodowy-lub-zaprawke-lakiernicza-on-line. Zdarz się również, że zaprawki przygotowywane są w oparciu o dostarczony przez klienta element karoserii. Nie jest dla nas wyzwaniem przygotowanie koloru skrojonego na miarę! Duża paleta kolorów systemu Nexa Autocolor i Quickline pozwala na precyzyjne dobranie lakieru do każdego koloru nadwozia. Zaprawki do nowszego typu samochodów przygotowywane są najczęściej w bazie. Oznacza to, że trzeba pokryć je lakierem bezbarwnym. Lakier bazowy w tym przypadku stanowi jedynie bazę kolorystyczną do zamaskowania odprysku, czy zarysowania; lakier bezbarwny natomiast nadaje połysk powłoce i zabezpiecza ją przed czynnikami zewnętrznymi. Idealne rozwiązanie w przypadku gdy nasza zaprawka jest lakierem bazowym to zakup Zestawu zaprawkowego MINI. W zestawie tym otrzymujemy komplet produktów: lakier bazowy i lakier bezbarwny z utwardzaczem. W przypadku, gdy na elemencie karoserii pod drobnymi odpryskami zauważalne są ogniska rdzy należy przed aplikacją koloru usunąć i oczyścić element z rdzawego nalotu. Specjalnie dla tego typu zastosowań powstał Zestaw zaprawkowy MAX. Jest to komplet niezbędnych i sprawdzonych produktów, które w zupełności wystarczą do usunięcia niewielkich ognisk rdzy, zabezpieczenia powierzchni oraz aplikacji koloru. Cena pojedynczego lakieru zaprawkowego obejmuje wszystkie rodzaje lakierów samochodowych: akryl, metalik, perła.  Wszystkie zaprawki  dostarczane są w buteleczkach o pojemności 50 ml z dołączonym pędzelkiem oraz dwoma patyczkami zaprawkowymi, przeznaczonymi do bardziej precyzyjnych aplikacji. Wybierając nasz produkt dołączysz do grona kilku tysięcy zadowolonych klientów !

Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + 2 patyczki Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + 2 patyczki
Producent: DLALAKIERNI
Cena brutto: 18,90 zł (netto: 15,37 zł )
szt.
zobacz więcej
Lakier bezbarwny 50 ml + utwardzacz 25 ml Lakier bezbarwny 50 ml + utwardzacz 25 ml
Producent: DLALAKIERNI
Cena brutto: 16,99 zł (netto: 13,81 zł )
szt.
zobacz więcej
Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + lakier bezbarwny - zestaw MINI Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + lakier bezbarwny - zestaw MINI
Producent: DLALAKIERNI
Cena brutto: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
szt.
zobacz więcej
Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + zestaw na rdzę MAX Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + zestaw na rdzę MAX
Producent: DLALAKIERNI
Cena brutto: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl