Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do
Producenci

Zaprawki lakiernicze to produkty dedykowane głównie do drobnych poprawek lakierniczych na wszystkich powierzchniach karoserii. Najczęściej używane są do naprawy ubytków w powłoce lakierniczej takich jak odpryski czy drobne rysy. Uszkodzenia takie nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale mogą być i najczęściej są ogniskami korozji, które niezabezpieczone mogą powodować w przyszłości rozległe uszkodzenia karoserii.

Bogata oferta kolorystyczna zaprawek jak i różnorodność zestawów naprawczych pozwalają na dobór odpowiedniego produktu w zależności od rodzaju uszkodzenia z jakim mamy do czynienia. Łatwość aplikacji i przejrzysta instrukcja obsługi dołączana do każdego zestawu pozwala na sprawną i bezproblemową naprawę.

Zaprawki lakiernicze przygotowywane zostają na bieżąco przez kolorystę w oparciu o indywidualny dla każdego pojazdu kod koloru. Informację  o tym, gdzie szukać kodu koloru swojego samochodu znajdziesz na naszym blogu: https://www.dlalakierni.pl/jak-prawidlowo-zamowic-lakier-samochodowy-lub-zaprawke-lakiernicza-on-line. Zdarz się również, że zaprawki przygotowywane są w oparciu o dostarczony przez klienta element karoserii. Nie jest dla nas wyzwaniem przygotowanie koloru skrojonego na miarę! Duża paleta kolorów systemu Nexa Autocolor i Quickline pozwala na precyzyjne dobranie lakieru do każdego koloru nadwozia. Zaprawki do nowszego typu samochodów przygotowywane są najczęściej w bazie. Oznacza to, że trzeba pokryć je lakierem bezbarwnym. Lakier bazowy w tym przypadku stanowi jedynie bazę kolorystyczną do zamaskowania odprysku, czy zarysowania; lakier bezbarwny natomiast nadaje połysk powłoce i zabezpiecza ją przed czynnikami zewnętrznymi. Idealne rozwiązanie w przypadku gdy nasza zaprawka jest lakierem bazowym to zakup Zestawu zaprawkowego MINI. W zestawie tym otrzymujemy komplet produktów: lakier bazowy i lakier bezbarwny z utwardzaczem. W przypadku, gdy na elemencie karoserii pod drobnymi odpryskami zauważalne są ogniska rdzy należy przed aplikacją koloru usunąć i oczyścić element z rdzawego nalotu. Specjalnie dla tego typu zastosowań powstał Zestaw zaprawkowy MAX. Jest to komplet niezbędnych i sprawdzonych produktów, które w zupełności wystarczą do usunięcia niewielkich ognisk rdzy, zabezpieczenia powierzchni oraz aplikacji koloru. Cena pojedynczego lakieru zaprawkowego obejmuje wszystkie rodzaje lakierów samochodowych: akryl, metalik, perła.  Wszystkie zaprawki  dostarczane są w buteleczkach o pojemności 50 ml z dołączonym pędzelkiem oraz dwoma patyczkami zaprawkowymi, przeznaczonymi do bardziej precyzyjnych aplikacji. Wybierając nasz produkt dołączysz do grona kilku tysięcy zadowolonych klientów !

Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + 2 patyczki Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + 2 patyczki
Producent: DLALAKIERNI
Cena brutto: 18,90 zł (netto: 15,37 zł )
szt.
zobacz więcej
Lakier bezbarwny 50 ml + utwardzacz 25 ml Lakier bezbarwny 50 ml + utwardzacz 25 ml
Producent: DLALAKIERNI
Cena brutto: 16,99 zł (netto: 13,81 zł )
szt.
zobacz więcej
Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + lakier bezbarwny - zestaw MINI Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + lakier bezbarwny - zestaw MINI
Producent: DLALAKIERNI
Cena brutto: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
szt.
zobacz więcej
Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + zestaw na rdzę Brunox Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + zestaw na rdzę Brunox
Producent: DLALAKIERNI
Cena brutto: 39,99 zł (netto: 32,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + zestaw na rdzę Brunox Max Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + zestaw na rdzę Brunox Max
Producent: DLALAKIERNI
Cena brutto: 47,42 zł (netto: 38,55 zł )
szt.
zobacz więcej
Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + zestaw na rdzę MAX Lakier zaprawkowy 50 ml każdy kolor + zestaw na rdzę MAX
Producent: DLALAKIERNI
Cena brutto: 59,99 zł (netto: 48,77 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium