O firmie

To dla Państwa od 1996 roku konsekwentnie współpracujemy z producentami i wprowadzamy na rynek nowoczesne rozwiązania, technologie oraz inne produkty i usługi.

Firma Auto-Color Witkowscy S.J. powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w dziedzinie lakiernictwa pojazdowego. Jesteśmy regionalnym przedstawicielem Nexa Autocolor. Początki działalności firmy sięgają 1996, a od 2005 roku jesteśmy firmą rodzinną. Zaopatrujemy hurtownie oraz sklepy. Współpracujemy z największymi firmami z branży motoryzacyjnej. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami oraz stałemu monitorowaniu rynku dostarczamy Państwu tylko najlepsze produkty.

Nasze cele

- Uczciwość i bezpośredniość wobec klienta.

- Rzetelne traktowanie wszystkich klientów, zaspakajanie ich potrzeb, rozwiązywanie

problemów i nie pozostawianie klientów samym sobie kiedy wynikną.

- Zabieganie o produkty i usługi, które będą wyróżniały się wysoką jakością.

- Działać z pasją, starając się wyprzedzać potrzeby klienta.

- Pokonywać bariery i tworzyć możliwości.

Klienci

- Klienci są naszym priorytetem a najwyższej klasy obsługa naszych klientów ma dla

nas kluczowe znaczenie.

- Bezpośredni kontakt z klientem jak również utrzymanie tego kontaktu jest najważniejsze

w naszej pracy, ponieważ pozwala nam poznać jego potrzeby, oczekiwania i

im sprostać.

- Klienci nie zakłócają naszej pracy, lecz są jej głównym celem i zadaniem.

- Nasi klienci są dla nas ważni i stanowią część naszej firmy, a nie statystyki.

- Jesteśmy świadomi, że klienci robią nam uprzejmość kontaktując się z nami, ponieważ to

my ich obsługujemy a nie oni nas.

- Klienci są sprzymierzeńcami każdego pracownika, bo pozwalają mu stałe uczyć się i

zdobywać nowe doświadczenia.

KLIENCI JESTEŚCIE PODSTAWĄ W DZIAŁANIU NASZEJ FIRMY BO BEZ WAS NIE BYŁOBY NAS!

Oczekujemy, że wszyscy nasi pracownicy firmy pragną jak najlepiej obsługiwać klientów oraz oferować im najkorzystniejsze usługi i produkty. Pracujemy z poświęceniem dla sukcesu naszych klientów. Od naszych pracowników wymagamy znajomości wszystkich klientów i ich potrzeb oraz indywidualnego podejścia.

Dostawcy

Od naszych dostawców oczekujemy dostarczania produktów najwyższej jakości i atrakcyjności cen. Ciągły postęp w zakresie potencjału naszych dostawców i kooperatorów jest niezbędny dla osiągnięcia naszych celów. Oczekujemy utrzymanie zasad etyki i prawa od swoich partnerów handlowych, dostawców.

Jakość

Uważamy, że nasi pracownicy powinni kierować się najważniejszymi standardami jakości świadczonych usług w wykonywaniu wszystkich swoich zadań. Pracownicy osiągają profesjonalizm poprzez zaangażowanie i nowatorskie podejście. Nie jesteśmy zainteresowani miernością i przeciętnością. Stawiamy na ciągle doskonalenie swoich produktów i usług w taki sposób, aby stanowiły one dla klientów najkorzystniejsze zakupy w porownaniu z innymi dostawcami. Na bieżąco będziemy komunikowali się ze swoimi klientami, partnerami handlowymi, pracownikami. Dążąc wciąż do doskonałości, szanujemy swoją pracę, innych ludzi i naszą konkurencję.

Pracownicy

Staramy się zapewnić przyjazne, otwarte i stanowiące wyzwanie środowisko pracy. Wydajne i oparte na konstruktywnych relacjach. Umiejętność pracy w zespole przyczynia sie do trwałego sukcesu firmy. Dbamy o podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, informowanie i odpowiednie kompetencje niezbędne do dalszego wykonywania pracy. Uważamy, że zaangażowanie pracowników stanowi kluczowe elementy tego procesu. Szanujemy prawa człowieka, prywatność osób, prawo do wolności słowa oraz prawo do bycia wysłuchanym. Dążymy do tworzenia relacji przynoszącej wzajemne korzyści wszystkim naszym partnerom w biznesie, dostawcami, klientom i pracownikom. Zasada odpowiedzialności za firmę powinna być przestrzegana przez każdego pracownika na każdym szczeblu. Współpracujemy z firmami stosującymi zasady BHP, standardy, normy społeczne, środowiskowe spójne z naszymi własnymi zasadami. Nasza firma kieruje się przekonaniem: "Nasi ludzie są dla nas najważniejszym kapitałem".


Serdecznie Państwu dziękujemy za te wszystkie lata współpracy, zaufania i lojalności, zapraszając do dalszej kontynuacji i kontaktu z naszą firmą na kolejne wspólne lata.

Wierzymy, że nasza praca przekłada się na Państwa satysfakcję i zadowolenie.

Chcemy również poinformować, że pracownicy Auto-Color są do Państwa dyspozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium