sklep dlalakierni.pl
prowadzony przez AUTO-COLOR WITKOWSCY SP. J.

ul.Bytomska 367a

41-940 Piekary Śląskie


NIP:645-237-90-76

REGON: 240172413

KRS:0000350994 prowadzony przez Oddział Centralnej Informacji KRS przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach


Biuro, sprzedaż, magazyn:

41-940 Piekary Śląskie, ul. Bytomska 367A


Tel. kom.: +48 785-90-90-90 - sklep internetowy

Tel. kom.: +48 669-201-520 - logistyka i wysyłki ze sklepu internetowego


BOK: bok@dlalakierni.pl

Zamówienia: zamowienia@dlalakierni.pl

Logistyka: bok@dlalakierni.pl



Informacja produktowa:

NEXA Autocolor, SATA

Dawid Baron

+48 667 878 585

dawid@acwitkowscy.pl

3M, IWATA

Łukasz Cichy

+48 507 852 379

lukasz@acwitkowscy.pl

4CR, Quickline

Janusz Walkowiak

+48 793 997 300

walkowiak@acwitkowscy.pl

Festool, ABAC, Milwaukee

Bartosz Sajdak

+48 781 352 354

bartosz@acwitkowscy.pl

Festool, ABAC, Milwaukee

Bartosz Sajdak

+48 781 352 354

bartosz@acwitkowscy.pl

Meguiar's

Mateusz Witkowski

+48 605 212 621

mati@acwitkowscy.pl

Wsparcie techniczne:

Kolorysta

Dariusz Hojka

+48 532-453-564

dariusz@acwitkowscy.pl

Pomoc techniczna

Tomasz Włodarczyk

+48 728 302 027

wlodarczyk@acwitkowscy.pl

Pomoc techniczna 3M, IWATA

Krzysztof Nowak

+48 532 793 455

krzysztof@acwitkowscy.pl

Kabiny lakiernicze:

Yoki Star

Martin Jabłoński

+48 607 374 437

jablonski@acwitkowscy.pl

Yoki Star, Saico, Wolf

Adrian Witkowski

+48 608 426 194

adrian@acwitkowscy.pl

Księgowość:

Księgowość

Monika Markiewka

+48 667 802 888

monika@acwitkowscy.pl

Formularz kontaktowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium