Blog kategorie
Blog wpisy
Jak myć i konserwować pistolet lakierniczy?

Prawidłowe mycie i konserwacja pistoletu lakierniczego to nie mniej ważna czynność aniżeli sama znajomość jego obsługi. Niektóre z instrukcji traktują temat ogólnikowo: „umyć pistolet rozpuszczalnikiem”, wybór miejsc i dokładności pozostawiając do decyzji użytkownika. Inne zalecają demontaż od kilku do kilkunastu części, ich oddzielne mycie i kontrolę…po każdym lakierowaniu...

Jaki pistolet lakierniczy wybrać?

Jak wybrać odpowiedni pistolet lakierniczy? Oferta aktualnie dostępnego na naszym rynku sprzętu lakierniczego jest ogromna. Pistolety lakiernicze są oksydowane w przyciągających oko kolorach, foldery gwarantują wspaniałe efekty malowania. Rozmiary dysz, kubki, przyłącza niemal jednakowe. Wydawałoby się, że na dobrą sprawę można wybrać dowolny, gdyż wszystkie są jednakowo dobre...

Newsletter
Zapisze się do newslettera
Submit
Nowoczesne formy kredytowania online dostępne w dlalakierni.pl 0
Nowoczesne formy kredytowania online dostępna w dlalakierni.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy trzy opcje finansowania zakupów: i-raty; i-leasing oraz ING Lease Now.

Teraz decydując się na kredyt ratalny, czy leasing  nie musisz ruszać się z domu, brać urlopu w pracy, żeby jechać do banku ani pędzić na złamanie karku, żeby zdążyć przed jego zamknięciem. Wystarczy kilka kliknięć i wypełnienie minimum formalności, a wybrany towar może być Twój. To szybka, prosta, a przede wszystkim w pełni bezpieczna procedura.

Formy kredytowania dlalakierni.pl

i-Raty / i-leasing. Formy finansowania dostępne na sklepie internetowym. Sam wybierasz produkty i decydujesz o wielkości miesięcznej raty. Możesz to zrobić w dowolnej chwili. Sam proces zajmuje kilka minut, a decyzja kredytowa/ leasingowa przyznawana jest już w tym samym dniu. Każdy produkt obięty tymi programami finansowania posiada ikony: i-Raty oraz i-leasing. Klikając w wybrana opcję zostajesz przekierowany do konfiguratora kredytu/leasingu. Akceptujesz warunki, otrzymujesz decyzję i oczekujesz na swój towar ! Możesz w ten sposób starać się o przyznanie finansowania na zakup dowolnej ilości produktów będących w ofercie dlalakierni.pl.


Rys 1:Produkt dostępny w sklepie internetowym dlalakierni.pl., objęty programem finansowania i-raty, bądź i-leasing.

Sprawdż jakie to proste. Każda z wybranych przez Ciebie opcji finansowania wymaga minimum zaangażowania z Twojej strony. Wszystkie formalności załatwisz w kilku prostych krokach. Pamiętaj, że na każdym etapie procesu służymy Ci pomocą i doradztwem.

iRaty: kredyt ratalny online.
i-raty dlalakierni.pl

iLeasing: propozycja finansowania zakupów w leasingu dla firm.

i-leasing dlalakierni.pl

ING Lease Now: propozycja finansowania zakupów w leasingu dla firm działających od minimum 12 miesięcy.

Ta propozycja skierowana jest dla klientów, którzy oczekują kompleksowej obsługi. Doradztwa w zakresie doboru rozwiązać, indywidualnej wyceny oraz pełnego wsparcia w całym procesie zakupowym.

ING Lease Now

Chcąc skorzystać z ING Lease Now:

  • Skontaktuj się z nami mailowo: bok@dlalakierni.pl lub telefonicznie: +48 785-90-90-90.
  • Określ jakie rozwiązania, produkty, urządzenia, maszyny chciałbyś u nas zakupić
    (wartość finansowania to od 5 000 do 110 000 zł netto).
  • Podaj dane firmy ( NIP, adres e-mail oraz telefon kontaktowy).
  • Skontaktujemy się z Tobą, doradzimy w doborze rozwiązań, przygotujemy spersonalizowaną wycenę. Przedstawimy Ci mailowo możliwości finansowania.  W prosty sposób będziesz mógł dokonać edycji parametrów finansowych: okresu leasingu, ewentualnej opłaty wstępnej. Wybierzesz w ten sposób wariant leasingu najkorzystniejszy dla siebie.
  • Decyzja leasingowa bez dokumentów finansowych, w oparciu o oświadczenia klienta, nawet tego samego dnia.
  • Po pozytywnej decyzji i spełnieniu formalności dostarczymy towar pod wskazany adres. Miejsce i termin dostawy towaru ZAWSZE uzgadniamy z klientem.
Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium