Producenci

Pistolety lakiernicze SATA są wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak stal szlachetna i mosiądz. Kompaktowa i lekka konstrukcja pistoletów zapewnia bardzo dobrą pracę osoby lakierującej. Mając na uwadze obowiązujące w wielu krajach surowe normy dotyczące stosowania konwencjonalnych pistoletów wysokociśnieniowych ograniczają, a nawet zakazują korzystania z nich. Rozwiązaniem nie tylko spełniającym te wymagania, ale także dużo atrakcyjniejszym pod wieloma względami jest malowanie natryskowe przy użyciu pistoletów lakierniczych SATA.

Kupując produktu marki Sata w naszym sklepie masz 100% pewności, że zakupiony sprzęt jest oryginalny. Zyskujesz możliwość fachowego doradztwa, oraz gwarancję dostępności części zamiennych do kupionego u nas pistoletu.  Klientom, którzy kupią pistolet lakierniczy w naszym sklepie zapewniamy również profesjonalny serwis. Chcesz uzyskać gwarancję Premium na nowo zakupiony sprzęt? Zarejestruj zakup i wypełnij formularz w ciągu 30 dni od daty zakupu: https://www.sata.com/index.php?id=garantieanmeldung&L=6

Firma SATA to światowy lider w sprzedaży pistoletów lakierniczych, filtrów sprężonego powietrza oraz systemów ochrony dróg oddechowych. Początki firmy datuje się na rok 1863, od 1914 roku SATA staje się znakiem towarowym firmy.

W 1925 firma rozpoczęła produkcję pierwszego pistoletu natryskowego dla fabryki lakierów Christiana Lechlera w Stuttgarcie-Feuerbach. Od tego momentu SATA rozwija swoją markę poprzez ścisłą współpracę z lakiernikami pracującymi w warsztatach i przemyśle, jak również z działami rozwoju oraz producentami lakierów.

SATA wytwarza produkty o najwyższej wartości użytkowej. Jakość firmy SATA jest znanym terminem wśród lakierników: ponieważ niezawodność, wytrzymałość oraz ergonomia produktów są w firmie SATA czymś oczywistym.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroką ofertę oryginalnych pistoletów lakierniczych marki SATA. Na szerszą uwagę zasługują topowe modele:

Nowy, rewolucyjny model Satajet X5500 B RP/HVLP, z dwoma rodzajami dysz do wyboru: O oraz I.  Model szyty na miarę, pasuje do każdych wymagań dotyczących aplikowania, jak np. właściwości systemu lakierowania, warunków klimatycznych lub przyzwyczajeń w aplikacji (tempo pracy/kontrola).

SATAjet 5000 B RP/HVLP  - flagowy model marki, idealny do wszystkich zastosowań; pozwala osiągnąć najwyższą jakość powierzchni: podczas lakierowania np. samochodów, mebli, jachtów oraz wysokiej jakości części przemysłowych – ze wszystkimi systemami lakierów.

SATAjet 1000 B RP/HVLP – idealny model do uniwersalnych prac nawierzchniowych. Znajduje swoje zastosowanie między innymi w rzemiośle i przemyśle. Dzięki szerokiej gamie dysz, możliwe jest stosowanie różnych materiałów: od rzadkich bejc poprzez lakiery bezbarwne, strukturalne i lazury, do klejów natryskowych i innych tym podobnych materiałów.

SATAminijet 4400 B RP/HVLP do prac precyzyjnych; niewielki, świetny w swojej kategorii.

SATAminijet 4400 B HVLP oraz RP z dyszami standard można zastosować w przemyśle, rzemiośle jak również w lakierowaniu artystycznym, wszędzie tam gdzie są małe powierzchnie lub trudno dostępne miejsca. Dysze SR dedykowane do prac typu Spot-Repair

Satajet 100 B RP/HVLP to podstawowe narzędzie do prac związanych z wszelkiego rodzaju podładowaniem. Wybór dysz od 1,4 do 2,0 pozwala na idealną i równomierną aplikację każdego podkładu i wypełniacza. Model 100 B P jest z kolei idealnym rozwiązaniem do aplikacji wszelkich wyrobów o dużej gęstości (szpachli natryskowych i materiałów grubowarstwowych ).

Pistolet lakierniczy Sata Jet 100 BF RP 1,6 ze zbiornikiem 145193 Pistolet lakierniczy Sata Jet 100 BF RP 1,6 ze zbiornikiem 145193
Producent: SATA
Cena brutto: 1 230,00 zł (netto: 1 000,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Pistolet lakierniczy SATA jet 1000 B RP 1,6 ze zbiornikiem 149310 Pistolet lakierniczy SATA jet 1000 B RP 1,6 ze zbiornikiem 149310
Producent: SATA
Cena brutto: 1 425,26 zł (netto: 1 158,75 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium