O firmie

Dlalakierni.pl to nie tylko sklep internetowy...

Auto-Color Witkowscy od kilkudziesięciu lat dystrybuuje szeroko rozumiane materiały lakiernicze dla wielu partnerów w Polsce i Europie. Od 25 lat łączy świat technicznej precyzji ze światem elastycznej i partnerskiej współpracy w branży lakiernictwa samochodowego. Od 2005 roku rozpoczęliśmy sprzedaż kabin lakierniczych i stref przygotowawczych. Od tego czasu, zamontowaliśmy już ponad 350 kabin lakierniczych w tym 50 urządzeń poza granicami Polski. Wyróżnia nas pełne wsparcie klienta w procesie zakupu, finansowania, transportu, montażu i serwisu.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek: Nexa Autocolor, Quickline, 3M, Meguiar's, Festool, Milwaukee, 4CR, Yoki Star i in. Zaopatrzymy Cię w materiały lakiernicze najlepszych światowych producentów. Dostarczamy aktualną wiedzę produktową i techniczną.
Kliknij w link i poznaj naszych głównych partnerów.

Nasi klienci nigdy nie są sami. Zawsze mogą na nas liczyć. 

Bezpieczne zakupy online w dlalakierni.pl:

  • gwarantowana 100% satysfakcja z obsługi
  • najlepsze ceny w sieci
  • unikatowe produkty na wyciągnięcie ręki
  • bezpłatne wsparcie eksperta
  • kupuj u nas bez stresu

Chcemy, aby nasz sklep był miejscem, w którym klient ma szeroki wybór. Ciągle poszerzamy naszą ofertę tak, abyś pod ręką miał najlepsze produkty do pracy. Klienci są naszym priorytetem.

Naszą misją jest:
Wsparcie i rozwijanie biznesu klientów poprzez dostarczanie: wysokiej jakości produktów oraz rzetelnej i łatwo przyswajalnej wiedzy w sposób partnerski, elastyczny, odpowiedzialny.

Naszą wizją jest:
Bycie marką pierwszego wyboru oraz najlepszym w Polsce dystrybutorem produktów branży lakierniczej przy zachowaniu szacunku, kreatywności oraz witalności w działaniu zarówno wewnętrznie wobec współpracowników, jak i zewnętrznie wobec kontrahentów.

Stawiamy na szkolenia i innowację.  Nie zatrzymujemy wiedzy tylko dla siebie. Nasi technicy i opiekunowie marek są do waszej dyspozycji.
Dzięki ścisłej współpracy z dostawcami/liderami w swoich dziedzinach wszyscy klienci dlalakierni.pl. mają możliwość uczestniczenia w organizowanych przez nas, nieodpłatnych, stacjonarnych szkoleniach produktowych lub webinariach.

Nasi pracownicy to Twoje wsparcie. Zawsze gramy do jednej bramki z klientem. Razem pokonamy codzienne trudności w biznesie.

Poznaj nas i dołącz do grona naszych przyjaciół. 

dlalakierni.pl

Dołącz do nas na Facebooku i korzystaj z atrakcyjnych zniżek oraz cennych wskazówek: Facebook Autocolor Witkowscy

Zapoznaj się z referencjami naszych klientów Sprawdź aktualne opinie na TrustMate

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium