DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 599ZŁ
ZAKUPY BEZ REJESTRACJI
14 DNI na zwrot
WYSYŁKA DO 48H

sklep dlalakierni.pl
prowadzony przez AUTO-COLOR WITKOWSCY SP. J.

ul.Kaczyniec 9

42-600 Tarnowskie Góry


NIP:645-237-90-76

REGON: 240172413

KRS:0000350994 prowadzony przez Oddział Centralnej Informacji KRS przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach


Biuro, sprzedaż, magazyn:

41-940 Piekary Śląskie, ul. Bytomska 367A


Tel. kom.: +48 785-90-90-90 - sklep internetowy

Tel. kom.: +48 669-201-520 - logistyka i wysyłki ze sklepu internetowego


BOK: bok@dlalakierni.pl

Zamówienia: zamowienia@dlalakierni.pl

Logistyka: bok@dlalakierni.pl



Informacja produktowa:



3M

Martin Jabłoński

+48 607 374 437

jablonski@nexa.pl



Festool, ABAC, Milwaukee

Bartosz Sajdak

+48 781 352 354

bartosz@nexa.pl



NEXA Autocolor, SATA

Dawid Baron

+48 667 878 585

dawid@nexa.pl



Pomoc techniczna 3M, IWATA

Krzysztof Nowak

+48 532 793 455

krzysztof@nexa.pl





3M, IWATA

Łukasz Cichy

+48 507 852 379

lukasz@nexa.pl



4CR, Quickline

Janusz Walkowiak

+48 793 997 300

walkowiak@nexa.pl



Yoki Star, Wolf

Adrian Witkowski

+48 608 426 194

adrian@nexa.pl



Quickline

Weronika Szlachcic

+48 500 831 514

weronika@nexa.pl



Meguiar's, SaicoZero

Mateusz Witkowski

+48 605 212 621

mati@nexa.pl



SATA, DeVilbiss, Aerometal

Tomasz Włodarczyk

+48 728 302 027

wlodarczyk@nexa.pl



Pomoc techniczna, Nexa

Tomasz Włodarczyk

+48 728 302 027

wlodarczyk@nexa.pl



Księgowość

Monika Markiewka

+48 667 802 888

monika@nexa.pl



Zaprawki i korekty lakiernicze

Mateusz Tobór

+48 727-688-788

tobor@nexa.pl

Formularz kontaktowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl